Powrót na stronę główną Miejskiej Galerii Sztuki

Tiffany z dziadkami

Przypominajki

Koralikowy zawrót głowy

Tekturowe domki i zamki

Barwy Afryki

Teatr seniora
i małego aktora


Filcowe przywieszki

Folkowe koniki

Mobile

Dwóm tańczyć
się zachciało
Archiwum - 2011r.


Dwóm tańczyć się zachciało

Sobota, 6 października 2012 , godzina 11 – 13.30
Warsztat dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat     Podczas zajęć uczestnicy poznali zabawy, które mogą wykorzystać podczas wspólnie spędzanego czasu. Celem tego warsztatu była poprawa kondycji i nastroju seniorów oraz rozładowanie energii dzieci. Dorośli poznali szereg ćwiczeń rozciągających i wzmacniających mięśnie, poprawiających ogólną kondycję fizyczną, natomiast dzieci nowe gry i zabawy ruchowe. Podczas zajęć uczestnicy ćwiczyli, tańczyli i śpiewali czerpiąc radość z aktywnie spędzonego czasu.     Warsztat prowadziła:


Katarzyna Łaskawiec – nauczycielka dyplomowana, arteterapeutka. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz studia podyplomowe Terapia Pedagogiczna z Arteterapią w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą od 1993 roku. Uczy wychowania fizycznego, prowadzi drużynę siatkarską oraz naukę tańca nowoczesnego. Od roku prowadzi także warsztaty twórcze dla dorosłych i dzieci.

     Asystentura:

Adrianna Zawadzka – studentka Instytutu Plastyki AJD w Częstochowie Malwina Sławińska - stażystka Miejskiej Galerii Sztuki     Fotorelacja z warsztatów: